Müügitingimused

Keskkonda https:/kursused.kristjankaskman.ee (edaspidi Keskkond) omanik on Kristjan Kaskman (isikukood 37603302715) ja müügitegevust korraldab OÜ Kronos & Partners OÜ (registrikood 14781863) (edaspidi Müüja), asukohaga Läänemere 3, 13913 Tallinn.

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad Keskkonnast kaupade ja teenuste (edaspisi Toode) ostmisel.

Keskkonnas müüdavate Toodete hinnad on märgitud Toodete juurde. Hinnad on käibemaksuta. Kõik Keskkonnas müüdavate Toodete hinnad on eurodes.

Teave Toodete kohta on esitatud Keskkonnas vahetult kauba juures.

Tellimuse vormistamine

Toote tellimiseks tuleb lisada soovitud Tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad. Enne tasumist tuleb nõustuda Keskkonna üldtingimustega. Vajutades ikoonile “MAKSMA” suunatakse ostja järgmisele lehele, kus saab tasuda turvaliselt läbi järgnevate makseviiside:

  • Pangalingiga
  • Paypal
  • Arvega ise tasudes

Müüjal puudub ligipääs kliendi panga andmetele. Leping jõustub hiljemalt tasumisele kuuluva summa laekumisest Müüja arvelduskontole.

Müüja on isikuandmete vastutav töötleja.

Ostjal on võimalik ostust taganeda vastavalt Keskkonna tingimustele.

Kohaletoimetamine

Keskkonna kõik Tooted on virtuaalsed või allalaetavad, mistõttu füüsilist kohaletoimetamist ei toimu.

Taganemisõigus

Pärast tellimuse kättesaamist on Ostjal õigus Keskkonnas sõlmitud lepingust taganeda 7 päeva jooksul. Taganemisõigus ei kehti, kui Ostja on Tooteid kasutama hakanud. Näiteks on Ostja juba kursusele sisenenud või toote alla laadinud.

Taganemisõigus ei kohaldu, kui Ostjaks on juriidiline isik.

Tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldus vabas vormis kirjalikult e-posti aadressile kristjan@kristjankaskman.ee hiljemalt 7 päeva jooksul Toote ostust.

Tootest tagastamise kulud kannab ostja.

Keskkond tagastab Ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik Ostjalt lepingu alusel saadud tasud.

Müüjal on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda Ostjalt Toote kasutamise lõpetamise, kui Toote hind keskkonnas on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla Toote turuhinna.

Pretensiooni esitamise õigus

Müüja vastutab Ostjale müüdud Toote lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe kuu jooksul, alates Ostja Toote kasutamise algust.

Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul Müüja poole, saates e-kirja aadressile kristjan@kristjankaskman.ee.

Müüja vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 14 päeva jooksul.

Otseturustus ja isikuandmete töötlemine

Müüja kasutab Ostja poolt sisestatud isikuandmeid ainult tellimuse töötlemiseks.

Müüja saadab Ostjale uudiskirju ning pakkumisi Ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.

Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

 

Vaidluste lahendamine

Kui Ostjal on Müüja osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile kristjan@kristjankaskman.ee.

Kui Ostja ja Müüja ei suuda lahendada vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada siin. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada Ostja ja Müüja vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.

Shopping Cart
Scroll to Top