Privaatsusreeglid

1 Keskkonna haldaja (edaspidi Haldaja) on võtnud endale kohustuse kaitsta lehe https://kursused.kristjankaskman.ee kasutajate ja külastajate (edaspidi Külastaja) privaatsust. Siinne privaatsuspoliitika annab ülevaate Haldaja tavadest, sealhulgas sellest, millist teavet kogutakse, kuidas infot kasutatakse või avalikustatakse, Külastaja õigustest seoses Haldajapoolse andmete kogumise ja kasutamisega. Haldaja jätab endale õiguse vajadusel privaatsuspoliitikat (edaspidi privaatsuspoliitika) muuta. Haldaja teenuseid kasutama asudes ning tellimust esitades, eeldab Haldaja, et Külastajad on nende põhimõtetega tutvunud ning nõustuvad nendega.

2 Haldaja kogub Külastaja poolt sisestatud andmeid kui Külastaja sooritab tellimuse keskkonnas või sisestab päringu kodulehel. Haldaja on isikuandmete vastutav töötleja, Haldaja edastab ainult maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Paysera LT-le.

3 Tellimuse lehel esitab Külastaja vabatahtlikult isikuandmeid ja personaalset informatsiooni. Tellimuse vormistamiseks on nõutavad üldiselt ainult Külastaja nime ja e-posti aadressi ja isikukood.

3.1 E-posti aadressi on vaja arve edastamiseks ja koolituste kohta olulise informatsiooni saatmiseks

3.2 Isikukood on vajalik tunnistuse väljastamiseks

3.3 Ülejäänud andmed on vajalikud siis, kui Külastaja soovib saada oma andmetega ostuarvet.

3.4 Avalikustatud andmeid kasutatakse vastavalt siinse privaatsuspoliitikaga sätestatud tingimuste alusel.

3.5 Sisestatud andmetele omab Haldaja poolt juurdepääsu Haldaja.

4 Keskkond ei kasuta „küpsiseid” (cookies).

5 Lisaks ülalmainitud personaalse informatsiooni kasutamisele võib Haldaja sisestatud andmeid kasutada Külastajale huvi pakkuvate toodete ja teenuste jälgimiseks ja vastavate toodete või teenuste pakkumiseks. Külastajaga suhtlemisel Haldaja võib säilitada kirjavahetuse, et selle abil täiustada tooteid, teenuseid, veebilehte või teisi avalikke eesmärke.

6 Haldaja ei avaldada teavet üksikute kasutajate kohta kolmandale osapoolele.

7 Külastaja õigused

7.1 Külastajal on õigus teada, milliseid tema isiklikke andmeid Haldaja hoiab.

7.2 Külastajal on õigus selliseid andmeid parandada, muuta või lasta kustutada. Kui Külastaja soovib oma õigusi rakendada, muuta andmeid või neid kustutada, peab ta võtma Haldajaga ühendust allpool märgitud kontaktandmete kaudu.

8 Haldaja omab vajalikke meetmeid koos partneritega, et kaitsta veebilehel kogutud isikuandmete terviklikkust, täpsust ja privaatsust. Haldaja on kehtestanud mõistlikud ettevaatusabinõud, et kaitsta teavet kadumise, väärkasutuse ja muutmise eest. Juurdepääs andmete muutmiseks ja kuvamiseks on ainult selleks volitatud isikutel.

9 Siinkohal nõustub Külastaja, et Haldaja ei ole vastutav mis tahes „varastatud” andmete interneti kaudu saatmisel ning käesolevaga vabastate Haldaja mistahes ja kõikidest nõuetest, mis tulenevad või on seotud „vaheltlõigatud” andmete kasutamisest volitamata viisil.

10 Haldaja võib kasutada linke, mille veebilehti haldavad kolmandad osapooled. Kui Külastaja vajutab mõnele sellisele lingile, siis suunatakse keskkonna lehelt edasi veebilehte omava organisatsiooni või ettevõtte kodulehele. Isegi kui kahe organisatsiooni veebilehtede vahel eksisteerib seos, ei oma Haldaja kontrolli kolmandate osapoolte veebilehtede üle. Igaüks neist käsitleb eraldiseisvat andmete kogumise, menetlemise ja privaatsuspoliitika viisi. Külastades mõnda sellist lehte, peab Külastaja enne andmete jagamist tutvuma eraldi selle veebilehe privaatsuspoliitikaga.

11 Haldaja veebilehte kasutades nõustub Külastaja Haldaja privaatsuspoliitikaga. Kui Külastaja mingil põhjusel ei nõustu nende tingimustega, siis ei tohi Külastaja keskkonna tellimuste lehte kasutada. Haldaja jätab endale õiguse muuta siinse privaatsuspoliitika tingimusi mis tahes ajal.

12 Haldaja veebilehe ja tellimuste privaatsuspoliitika perioodilise läbivaatamise eest vastutab Külastaja ning tagab ja on teadlik kõikidest muudatustest. Külastaja jätkuv veebilehe kasutamine näitab tema nõusolekut siinse privaatsuspoliitika mis tahes muudatusega.

13 Kui Külastajal on küsimusi seoses privaatsuspoliitikaga, privaatsustingimuste rakendamisega või soovib Külastaja kasutada mõnda enda õigustest, siis tuleb võtta Haldajaga ühendust e-posti aadressil 

Shopping Cart
Scroll to Top